12/24/2011

Vánoční knižní hop – vyhodnocení

wehearit.com

Tak co, už to máte za sebou? Nebo vás to ještě čeká? Naše rodina večeří buď od 17:30 nebo od 18:00, podle toho, jak se vše stihne upéct a usmažit. Následně půl až hodinu jíme a jdeme ke stromečku. To jen pro odůvodnění, proč je vyhlášení až takhle večer. Aby to bylo, jako byste našli dárek pod stromečkem :). V první řadě bych Vám všem chtěla velmi poděkovat za to, že jste se soutěže zúčastnili, moc se toho vážím. Také moc děkuji za přání k Vánocům, vždycky mě to zahřeje u srdíčka. Ale teď už k vyhlášení, že?

Vítězem se stává:

#478 – Nikki Finn

Patří Ti mé velké gratulace. Snad jsem udělala radost. Ostatní kdo nevyhráli, nesmutněte. V únoru nás čeká velká soutěž, tentokrát narozeninová ;). Jinak, Nikki Finn se asi teď možná vyděsila, že jí nepřišel žádný mail, ono je to z důvodu, že já jsem teď v tuto chvíli (článek je přednastavený) na horách kde není žádný internet. Mail Ti pošlu nejdříve 26.12., dříve jsem ti mail poslat nechtěla, abych Ti připravila krásné překvapení pod stromeček.A všem ostatním – ještě jednou krásné prožití svátků a Silvestra, pořádně oslavte příchod nového roku, užijte si volna a pořádně se nadlabejte – Vánoce jsou jen jednou za rok.

4 komentáře:

  1. Vidím dobře???? Moje jméno? :D :D :D No skvělé :D Děkuji moc!!!! jsem opravdu mile překvapena :)) Děkuji!!!

    OdpovědětVymazat
  2. Ahojky, chtěla jsem se jen poptat, kniha stále nedorazila... nemáš číslo , tedy ten kod pro sledovani? Abych věděla, zda už odeslali nebo ne? :)))

    Děkuji :))

    OdpovědětVymazat

Děkujeme za tvůj komentář! Jsme zvědavé na tvůj názor a jsme rády, že ho s námi sdílíš. Občas se stane,že nejsme schopny odpovědět na všechny komentáře, ale neděste se, všechny komentáře si přečteme a máme z nich radost :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...