5/16/2014

GIF recenze: Ignite Me


Kniha: Ignite Me
Autor: Tahereh Mafi
Díl: Třetí
Série: Shatter Me
Anotace (z goodreads.com):
Po zničení Omega Pointu Juliette neví, co se stalo s rebeli, jejími přáteli a Adamem, jestli vůbec jsou naživu, ale to jí neodradí od snahy zničit Reestablishment jednou provždy. Nyní se musí spoléhat na Warnera, hezkého velitele Sektoru 45. Člověka o kterém si myslela, že mu nikdy nebude moci důvěřovat. Člověka, který jí zachránil život. Slíbí, že jí pomůže ovládat její schopnosti a zachránit jejich umírající svět...ale to není vše co od ní chce.

Recenze obsahuje spoilery na předchozí díly!


Tento je rozhodně nejlepší. Má všechno, co jsem od závěru očekávala, je tam romantika, nečekané zvraty, akce...no zkrátka všechno. Nechci být hnusná, protože mám Veronicu Roth opravdu ráda, ale možná by se měla něčemu od Tahereh přiučit. Prostě tuhle knížku naprosto miluju a ne, nepřeháním to a teď když na ní vzpomínám, tak si jí chci přečíst znova. 
Všichni, kdo jste si jí ještě nepřečetli, tak vás neodsuzuji, ale okamžitě vstaňte od počítače/tabletu/mobilu/prostě od internetu a jděte si jí přečíst, zvlášť jestli shippujete Jurner nebo Waliette (dobře ty jména jsem si vymyslela právě teď a jak tak na ně koukám, tak se nejspíš neujmou, no nevadí :)), koho ty jména zmátly, tak jsem myslela Juliette a Warnera nebo vlastně Aarona *fangirling moment*. Předem se omlouvám za zvolení a inteligenci všech gif, protože už teď vím jakým směrem se tato recenze bude ubírat a taky zde bude většina gif ze Supernatural, protože jak jsem na tumblru zjistila, Supernatural má gif pro každou situace (a hezký herce :)).


Ach ano, Jensen Ackles, ale to jsem odbočila omlouvám se...


Neboj Loki, už jdu na to.

Asi bych měla začít reakcí na Warnera, protože on je moje nejoblíbenější postava a áááááh, no prostě Warner:

Ano, nejspíš by ode mě utekl, ale to nevadí :).

Dozvídání se více o pohledu Warnera na příběh:


Vážně děkuju Tahereh, protože jsem si nikdy nemyslela, že Warner je tak jiný...a jsem ráda.

Warner a Juliette


Juliette a Warner


Nechám toho?


To jak křičel Adam na Juliette naprosto bezdůvodně (dobře, možná měl malý, opravdu hodně malý, důvod, ale nemusel se chovat jako naprosto nevychovaný malý děcko, kterýmu sebrali jeho nejoblíbenější hračku a neumí se s tím srovnat)


Obecně moje reakce na chování/kecy Adama v průběhu celé knihy


Girl Power (tím myslím, to jak moc se Juiette posunula jako postava a zvládla situaci)


Neodpustím si to: Jarner!!!!


Bitva!! (možná tohle je trochu spoiler, ale no tak, všichni víme od samého začátku, že k ní muselo dojít)

Ach ten konec


Já vím, že tahle recenze vám vlastně o ději nic moc neřekne kromě toho, že miluju Waliette (je to marný , tohle se nikdy neujme, stejně jako That's so fetch...vidíte reference na Mean Girls...bože já opravdu trávím na tumblru až moc svého volného času)). A ne, Supernatural ani Tom Hiddleston mi nezaplatili za tuhle recenzi :).


Myslím, že z celé téhle recenze je jasné, že knize dávám:P.S. Snad jste se aspoň trochu něco dozvěděli a kdybyste na knihu měli jakékoli otázky, tak napište do komentářů :).
Zdroje: tumblr.com, goodreads.com

1 komentář:

 1. For the record I reserve my right to keep my real world friends and a bunch
  of the cute "I am spreading jelly on my navel, now" followers because I want to.
  You have to live where there are no other road users. If you join him, one of the advantages
  that you'll have is being able to understand they psychology behind marketing.


  my blog; frank kern natalia

  OdpovědětVymazat

Děkujeme za tvůj komentář! Jsme zvědavé na tvůj názor a jsme rády, že ho s námi sdílíš. Občas se stane,že nejsme schopny odpovědět na všechny komentáře, ale neděste se, všechny komentáře si přečteme a máme z nich radost :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...