7/04/2013

Obsession

Kniha: Obsession
Autor: Jennifer L. Armentrout
Série: X
Díl: X
Anotace (goodreads.com):

Hunter is a ruthless killer. And the Department of Defense has him firmly in their grasp, which usually doesn’t chafe too badly because he gets to kill bad guys. Most of the time he enjoys his job. That is, until he’s saddled with something he’s never had to do before: protect a human from his mortal enemy. 
Serena Cross didn’t believe her best friend when she claimed to have seen the son of a powerful senator turn into something... unnatural. Who would? But then she witnesses her friend’s murder at the hands of what can only be an alien, thrusting her into a world that will kill to protect their secret. 
Hunter stirs Serena’s temper and her lust despite their differences. Soon he’s doing the unthinkable—breaking the rules he’s lived by, going against the government to keep Serena safe. But are the aliens and the government the biggest threats to Serena’s life… or is it Hunter?
 Knihy od Jennifer L. Armentrout mám ráda z důvodu, že u nich jednoduše vypnu. Prostě nemyslím, nepřemýšlím jak to bude dál, jenom čtu a odpočívám. Neočekávám od nich žádné zázraky, nečekám něco nového, jen si při nich hrozně dobře odpočinu.

Přestože jsem poněkud bez očekávání k jejím knihám, přeci jenom Jennifer L. Armentrout musím nechat jednu věc - vždycky mě chytl vztah jejích hlavních dvou postav. Užívala jsem si jejich scény, výměny názoru, dynamiku jejich vztahu, vždy jsem jim držela palce až do úplného konce aby se dočkaly happy endingu. Ale Obsession mi prostě nesedelo...


Hlavní hrdinka mi byla spíše nesympatická a žádný vztah jsem si k ní nevytvořila. Nedokázala jsem se do ní vctítit, prostě nic. Byla tuctová, trochu natvrdlá a měla ten už poněkud otravný sebedestrukční problém, kdy se za každou cenu musela vrhat do nebezpečí.Ani s hlavní mužskou postavou to nebyla žádná sláva. Většinou si je člověk oblíbí a nad romantickými scénami óchá a áchá, ale ani Hunter si mé velké sympatie nezískal.

Zápletka mě moc nebrala, sice zde byly některá zajímavá odhalení, přesto to však nestačilo na to, aby si Obsession získalo moje nadšení. Druhou polovinu knihy jsem prakticky jen prolistovala, protože mě to jednoduše nebavilo a nerada nechávám knihy rozečtené.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za tvůj komentář! Jsme zvědavé na tvůj názor a jsme rády, že ho s námi sdílíš. Občas se stane,že nejsme schopny odpovědět na všechny komentáře, ale neděste se, všechny komentáře si přečteme a máme z nich radost :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...