3/09/2012

Hunger Games movie information (14)

Předposlední HGMI jsou tu. To znamená, že už zbývají pouhé dva týdny do premiéry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na stránkách Cinema City si můžete zarezervovat lístky na půlnoční premiéru!!!!!!!!! Pokud se ptáte, jestli jsme to udělaly a ty místa si zarezevovaly, tak ano :).

Jak už nejspíš víte, tak pořádáme soutěž o Hunger Games: Aréna Smrti, takže všichni, kdo knihu nevlastníte a rádi byste, máte skvělou příležitost, plus si budete moci vymyslet svého splátce.

Já vím, že jsem minule uváděla, že délka filmu bude určitě 135 minut, ale na Cinema City to změnili na 142 minut a to by měl být snad konečný čas, i když pár minut navíc by mi nevadilo :).

Videa tohoto týdne:
Toto video jste nejspíš viděli,ale proč se nepodívat znovu? Bohužel neumím video vložit do článku, proto tady máte odkaz:
Nový tv spot:

kdyby Katara byla Katniss:Když se svět zblázní:Chtěla jsem sem dát ještě novou písničku ze soundtracku,ale bohužel ji někdo sundal z youtubu, každopádně písnička se jmenuje Abraham!s daughter od Arcade Fire a je moc povedená, určitě si ji najděte.

Parodie,kterou jsem sem ještě nedala. Chci upozornit, že jsou v ní nejspíše spoiler, takže pouštějte na vlastní nebezpečí:

Teď obrázky:Nebudu vám lhát, u některých obrázků jsem se málem rozbrečela, zvlásť u toho druhýho.

Všechny tyto obrázky jsou z vyměňovatelných karet od NECY. Napadlo mě, že by je Cinema City mohlo dávat třeba k popcornu :) 

Na facebooku (asi) bude hra The Hunger Games Advebtures a tady je fotka:


Jinak, takhle vypadá můj diář dne 22.3. Co ten váš? :
Já vím, špatná kvalita...

Skoro na každé zastávce v Praze jsou plakáty, nevíte co se stane když jeden strhu a pověsím si ho v pokoji?
Moje mamka taky kvůli mě málem nabourala, protože kolem nás projížděla tramvaj a já zakřičela, ,,Hele mami, Hunger Games!" a mamka se lekla :).Naštěstí žádná škoda nebyla.

To by bylo pro tento týden vše, mějte se krásně a zase příště u posledního HGMI.
Zdroje: youtube.com, movies.yahoo.com, mockingjay.net, thehob.org a můj diář :)

5 komentářů:

 1. Katara jako Katniss.
  Instant win? Add Avatar! HG now 20% cooler.

  OdpovědětVymazat
 2. Kolik má Hunger Games teď ? 120%? :)

  OdpovědětVymazat
 3. Já se hrozně moc těším. Tyhle tvoje články mě vždycky ještě víc nažhaví. Už aby to bylo!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě jsem druhý Noře říkala, že asi nadšením umřu a ať mi na hrob vytesá: Zde leží čtrnáctiletá dívka, která neunesla nadšení z nadcházející premiéry The Hunger Games.

   Vymazat

Děkujeme za tvůj komentář! Jsme zvědavé na tvůj názor a jsme rády, že ho s námi sdílíš. Občas se stane,že nejsme schopny odpovědět na všechny komentáře, ale neděste se, všechny komentáře si přečteme a máme z nich radost :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...